Amerykańska firma z branży hotelarskiej "Courtyard by Marriott" stała się jednym z oficjalnych partnerów biznesowych Bayernu. Dla sympatyków mistrzów Niemiec wiąże się to z możliwością wynajęcia specjalnych lóż VIP-owskich na stadionie. Pozwoli to na obejrzenie Roberta Lewandowskiego i spółki w niezwykle komfortowych warunkach.

 

VIP-owskie pokoje będą wyposażone w zależności od zapotrzebowania kibica. Oferta zawiera oprócz ekskluzywnego pomieszczenia może zawierać bar z kateringiem.

 

W ostatnim meczu, czyli hicie 22. kolejki Bundesligi Bayern Monachium pokonał u siebie Schalke 04 Gelsenkirchen 2:1. Kolejnego gola strzelił Robert Lewandowski. Przy okazji wyrównał rekord należący do swojego trenera Juppa Heynckesa.

 

Był to jedenasty ligowy mecz Bayernu Monachium przed własną publicznością w tym sezonie. W każdym z nich Lewandowski przynajmniej raz trafił do siatki rywali. W historii Bundesligi podobnym osiągnięciem popisał się tylko Heynckes. Miało to miejsce w sezonie 1972/1973 w barwach Borussii Moenchengladbach.