Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

Swoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo, bez reklam, 24 godziny na dobę, w HD – na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Także w IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem.

Sprawdźcie jak wygląda plan transmisji na dzień 14 lutego w kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 (w nawiasach komentatorzy).


Eurosport 3

00:40 - Narciarstwo alpejskie: kombinacja alpejska M
02:25 NA ŻYWO - Snowboard: halfpipe M (Grzegorz Jędrzejewski, Michał Ligocki)
04:10 - Biegi narciarskie: sprint techniką klasyczną K i M
05:40 NA ŻYWO - Kombinacja norweska: seria próbna i konkurs skoków (Marek Jóźwik)
08:00 NA ŻYWO - trening skeletonu M (Paweł Ślęzak)
09:35 NA ŻYWO - Kombinacja norweska: bieg na 10 km (Marek Jóźwik)
11:00 - Curling: highlights (Krystian Sobierajski)
12:15 NA ŻYWO - Saneczkarstwo: 1. i 2. przejazd dwójek (Adam Romański i Tomasz Koćmierowski)
14:35 - Ceremonia medalowa (Bożena Pieczko)
16:20 - Narciarstwo alpejskie: slalom kobiet 1. przejazd (Tomasz Tomaszewski)
18:05 - Snowboard: halfpipe M (Marta Gula, Michał Ligocki)
20:00 - Narciarstwo alpejskie: slalom kobiet 2. przejazd (Tomasz Tomaszewski)
21:50 - Biathlon: bieg indywidualny K (Piotr Merchelski, Magdalena Grzywa)


Eurosport 4

01:00 - Saneczkarstwo: 4. przejazd kobiet
02:10 NA ŻYWO - Narciarstwo alpejskie: slalom kobiet 1. przejazd (Filip Gawęcki)
04:00 - Łyżwiarstwo szybkie: 1500 metrów M
05:40 NA ŻYWO - Narciarstwo alpejskie: slalom kobiet 2. przejazd (Filip Gawęcki)
07:30 Curling: highlights (Krzysztof Wanio)
08:30: Hokej na lodzie (Tomasz Włodarczyk, Marcin Ćwikła)
11:10 - Short track: 500 metrów K
11:55 NA ŻYWO - Biathlon: bieg indywidualny K (Marcin Muras)
14:10 - Curling: highlights (Piotr Merchelski, Maciej Cesarz)
17:00 - Łyżwiarstwo figurowe: program krótki par sportowych (Justyna Kostyra, Jacek Tascher)
20:30 - Saneczkarstwo: 1. przejazd dwójek (Paweł Ślęzak i Tomasz Koćmierowski)
21:20 - Curling: highlights (Krzysztof Wanio)
22:10 - Saneczkarstwo: 2. przejazd dwójek (Paweł Ślęzak i Tomasz Koćmierowski)
23:15 - Curling: highlights (Krzysztof Wanio)


Eurosport 5

01:00 - Curling: highlights (Krzysztof Wanio)
01:55 NA ŻYWO - Łyżwiarstwo figurowe: program krótki par sportowych (Aleksandra Szutenberg, Magdalena Tascher)
06:00 NA ŻYWO - Curling: turniej K (Krystian Sobierajski, Maciej Cesarz)
09:05 - Snowboard: halfpipe K
10:55 NA ŻYWO - Łyżwiarstwo szybkie: 1000 metrów K (Marcin Lepa, Bartosz Pisarek)
13:00 NA ŻYWO - Hokej na lodzie (Grzegorz Michalewski, Marcin Ćwikła)
15:55 - Kombinacja norweska: seria próbna i konkurs skoków (Michał Stolfa)
17:45 - Hokej na lodzie: highlights (Grzegorz Michalewski)
18:20 - Kombinacja norweska: bieg na 10 km (Szymon Rojek)
19:35 - Łyżwiarstwo szybkie: 1000 metrów K (Marcin Lepa, Sławmoir Chmura)
21:05 - Hokej na lodzie: highlights (Tomasz Włodarczyk)
21:30 - Hokej na lodzie (Grzegorz Michalewski, Marcin Ćwikła)