Siatkarze PGE Skry już zapewnili sobie awans z grupy, ale jeśli podopieczni Roberto Piazzy zwyciężą z Chaumont, a w meczu pomiędzy Dynamo Moskwa i Lokomotiwem padnie korzystny wynik, to polska drużyna będzie miała szansę na rozstawienie w fazie play off. Pierwszy mecz Skry z francuskim zespołem zakończył się przegraną Bełchatowian 3:1.

- Zespół Chaumont zagrał wtedy kapitalnie zagrywką, teraz będzie jednak inne spotkanie. Wiemy, po co przyjechaliśmy. Mamy pewien spokój, ale absolutnie nie będzie z naszej strony żadnego rozluźnienia. Chcemy wyjść i udowodnić, że to my jesteśmy lepsi – zapowiada Bartosz Bednorz.

Do meczowej kadry na mecz Ligi Mistrzów wraca rozgrywający Marcin Janusz, który z powodu urazu nie mógł wystąpić w niedzielnym pojedynku z Cerradem Czarnymi Radom. Natomiast kontuzję kolana wciąż leczy Grzegorz Łomacz, którego w składzie zastępuje 18-letni Wiktor Nowak.

Transmisja meczu Chaumont VB 52 Haute Marne - PGE Skra Bełchatów od 20:25 w Polsacie Sport. Komentują Marek Magiera i Wojciech Drzyzga.