Andrzej Iwan to postać kojarzona od wielu lat z pierwszoligowymi rozgrywkami. Nikt nie zna więc lepiej zawodników grających w Nice 1 Lidze niż były reprezentant Polski. Dlatego Iwan miał spory, choć pozytywny ból głowy przy wybieraniu jedenastki w naszej zabawie Fantasy 1. Liga.

Między słupkami ekspert Polsatu Sport postawił na podstawowego bramkarza Stali Mielec Radosława Majeckiego, który na ławce ma jednak świetnego zastępcę w postaci pierwszego golkipera Odry Opole Tobiasza Weinzettela. Z kolei w obronie Iwan wybrał dwie klubowe pary: Bartosza Jarocha i Mariusza Malca z Podbeskidzia oraz Tomislava Bożicia i Franka Adu Kwame z Miedzi Legnica.

W pierwszej jedenastce jest jeszcze jeden przedstawiciel klubu z Legnicy - Wojciech Łobodziński. Kapitanem ekipy Iwana jest jednak inny doświadczony i bramkostrzelny piłkarz - Mateusz Machaj, który ma zapewnić masę punktów w Fantasy 1. Lidze. W pomocy mamy również dwóch przedstawicieli Stali Mielec - Szymona Sobczaka i Arkadiusza Górkę.

W ataku doświadczenie - dwaj piłkarze ograni na pierwszoligowym froncie. Lider klasyfikacji strzelców po 19. kolejce Szymon Lewicki i wypożyczony z Wisły Płock do Górnika Łęczna Mikołaj Lebedyński.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie! Kliknij TUTAJ.