W bramce Michalewski postawił na wypożyczonego z Legii Warszawa do Stali Mielec Radosława Majeckiego. W obronie jest z kolei inny piłkarz z przeszłością w Legii Mateusz Cichocki oraz jego kolega z Zagłębia Sosnowiec Żarko Udovicić.

Bardzo ciekawie wygląda linia pomocy ustawiona przez Michalewskiego. Dziennikarz Polsatu Sport postawił na samych skrzydłowych, któzy mają gwarantować szybkość... i asysty. Stąd obecność Grzegorza Bonina, Łukasza Sierpiny czy Sebastiana Stebleckiego.

W ataku nasz redakcyjny kolega postawił na Jakuba Vojtusa i Dejana Djermanovicia. Mocno wygląda również ławka rezerwowych, na której znaleźli się między innymi młodzieżowy reprezentant Polski Paweł Tomczyk czy piłkarz lidera Nice 1 Ligi Chojniczanki Chojnice Wojciech Lisowski.

 Michalewskiemu tak spodobał się skład, który desygnował do gry w 20. kolejce, że zaczął nawet prowokować swoich redakcyjnych kolegów. Wyzwanie, by "zmontować" lepszą jedenastkę dostał między innymi Tomasz Włodarczyk. Jak kolejny z komentatorów zareaguje na zaczepki Michalewskiego?

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie Fantasy 1. Liga! Kliknij TUTAJ.