Kolejne gole Teodorczyka! Tym razem dublet z Zulte Waregem

Łukasz Teodorczyk znów błysnął skutecznością. Napastnik Anderlechtu Bruksela strzelił dwa gole i został bohaterem wyjazdowego meczu z SV Zulte Waregem (3:2)!

Mecz nie mógł się lepiej rozpocząć dla ekipy Teodorczyka. Już w 2. minucie wynik otworzył Ryota Morioka, natomiast dziesięć minut później Polak podwyższył na 2:0. Kolejnego gola "Teo" również strzelił przed przerwą, tym razem na 3:1.

W 90. minucie polskiego napastnika, który w tym spotkaniu zobaczył żółtą kartkę, zmienił Silvere Ganvoula.

Dla Teodorczyka to drugi świetny występ z rzędu. Kilka dni wcześniej strzelił trzy gole i zaliczył asystę w spotkaniu z Royal Mouscron (5:3). W sumie ma już na swoim koncie dziewięć trafień w lidze belgijskiej.

SV Zulte Waregem - Anderlecht Bruksela 2:3 (1:3)

Bramki: Marvin Baudry 28, Ivan Saponjić 85 - Ryota Morioka 2, Łukasz Teodorczyk 12, 32