ANGLIA

Jan Bednarek (Southampton) – na ławce w meczu ze Stoke City (0:0)
Bartosz Białkowski (Ipswich Town) – mecz z Sheffield Wednesday we wtorek
Artur Boruc (Bournemouth) – na ławce w meczu z Leicester City (1:1)
Łukasz Fabiański (Swansea City) – 90 minut w meczu z West Ham United (4:1)
Kamil Grosicki (Hull City) – mecz z Millwall we wtorek
Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion) – 80 minut w meczu z Watford (0:1)
Tomasz Kuszczak (Birmingham City) – poza kadrą na mecz z Nottingham Forest (1:2)
Paweł Wszołek (Queens Park Rangers) – mecz z Aston Villą przełożony

BELGIA

Łukasz Teodorczyk (Anderlecht) – 90 minut, dwie bramki i żółta kartka w meczu z Zulte Waregem (3:2)

BUŁGARIA

Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad) – 55 minut w meczu z Septemvri Sofia (1:0)
Jakub Świerczok (Łudogorec Razgrad) – 55 minut w meczu z Septemvri Sofia (1:0)

DANIA

Kamil Wilczek (Broendby) – 90 minut w meczu z Odense (2:1)

FRANCJA

Kamil Glik (AS Monaco) – poza kadrą na mecz z Bordeaux (2:1)
Igor Lewczuk (Bordeaux) – poza kadrą na mecz z Monaco (1:2)
Ludovic Obraniak (AJ Auxerre) – mecz z Sochaux przełożony
Damien Perquis (Gazelec Ajaccio) – 90 minut i żółta kartka w meczu z Lens (1:1)

HOLANDIA

Filip Kurto (Roda Kerkrade) – na ławce w meczu z Heraclesem Almeo (0:3)
Piotr Parzyszek (PEC Zwolle) – 85 minut w mecz z VVV Venlo (1:1)
Filip Bednarek (Graafschap) – 90 minut w meczu z GO Ahead Eagles (4:0)
Mateusz Klich (Utrecht) - 90 minut w meczu z FC Twente (3:1)

NIEMCY

Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg) – poza kadrą na mecz z Bayerem Leverkusen (1:2)
Rafał Gikiewicz (Freiburg) – na ławce w meczu z Bayernem Monachium (0:4)
Marcin Kamiński (VfB Stuttgart) – minuta w meczu z 1. FC Koeln (3:2)
Bartosz Kapustka (Freiburg) – poza kadrą na mecz z Bayernem Monachium (0:4)
Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – na ławce w meczu z Freiburgiem (4:0)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – 90 minut i żółta kartka w meczu z RB Lipsk (1:1)

ROSJA

Janusz Gol (Amkar Perm) – na ławce w meczu z Zenitem Petersburg (0:0)
Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa) – 90 minut w meczu ze Spartakiem Moskwa (0:0)
Maciej Wilusz (FK Rostów) – 90 minut w meczu z FK Krasnodar (1:3)

UKRAINA

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – 90 minut i bramka w meczu z Zorią Ługańsk (3:2)

WŁOCHY

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua) – mecz z Atalantą przełożony
Thiago Cionek (SPAL 2013) – 90 minut w meczu z Bologną (1:0)
Bartłomiej Drągowski (Fiorentina) – mecz z Udinese przełożony
Paweł Dawidowicz (Palermo) – mecz z Parmą przełożony
Paweł Jaroszyński (Chievo Werona) – mecz z Sassuolo przełożony
Dawid Kownacki (Sampdoria Genua) – mecz z Atalantą przełożony
Karol Linetty (Sampdoria Genua) – mecz z Atalantą przełożony
Łukasz Skorupski (AS Roma) - na ławce w meczu z Napoli (4:2)
Arkadiusz Milik (Napoli) – 15 minut w meczu z Romą (2:4)
Radosław Murawski (Palermo) – mecz z Parmą przełożony
Bartosz Salamon (SPAL 2013) – 90 minut w meczu z Bologną (1:0)
Mariusz Stępiński (Chievo Werona) – mecz z Sassuolo przełożony
Wojciech Szczęsny (Juventus) – na ławce w meczu z Lazio (1:0)
Przemysław Szymiński (Palermo) - mecz z Parmą przełożony
Piotr Zieliński (Napoli) – 65 minut w meczu z Romą (2:4)