Dramat obrońcy rozpoczął się w 2015 roku, kiedy był jeszcze zawodnikiem Tereka Grozny. Miał problemy ze ścięgnem Achillesa. Od tego czasu przeszedł aż pięć operacji i żadna nie dała nadziei na powrót do profesjonalnego futbolu. Próbował leczyć się u różnych specjalistów, także poza Polską. Chociażby u Niek avan Dijka, który jest ortopedą Realu Madryt oraz Cristiano Ronaldo. Zrezygnowany Komorowski postanowił ogłosić ostateczną decyzję.

 

- Wiele ludzi mnie pyta, co u mnie, jak ze zdrowiem, więc żeby raz na zawsze rozwiać wątpliwości. Już nigdy nie wrócę do wyczynowego sportu, ogłaszam to oficjalnie. Najbardziej boli, że to nie ja zdecydowałem o zakończeniu kariery, tylko moje zdrowie - powiedział w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego.

 

Swój ostatni mecz rozegrał 16 czerwca 2015 roku jako reprezentant kraju. Rywalem Biało-Czerwonych była Grecja (0:0), a Komorowski był na boisku przez pełne 90 minut. Łącznie w kadrze wystąpił 13 razy i strzelił jednego gola. Był to mecz z RPA (1:0) na Stadionie Narodowym, jeszcze za kadencji Waldemara Fornalika.  

 

Poza Terekiem grał również w Legii Warszawa, a wcześniej w Polonii Bytom, Zagłębiu Sosnowiec, GKS-ie Bełchatów, czy ŁKS-ie Łódź. W sezonach 2010/2011 i 2011/2012 zdobył Puchar Polski z Legią. Był wychowankiem PTC Pabianice.