Plusliga: Indykpol AZS Olsztyn rozbił ekipę z Radomia (WIDEO)

Indykpol AZS Olsztyn pokonał Cerrad Czarni Radom 3:0 (27:25, 25:22, 25:20) w meczu 26. kolejki PlusLigi. Goście najlepsze wrażenie zrobili w secie numer 1, ale przegrali go pechowo na przewagi. Później kontrolę nad meczem przejęli olsztynianie. MVP spotkania wybrano Jana Hadravę.

Losy pierwszego seta różnie układały się. Częściej na prowadzeniu znajdowali się goście, ich przewaga wynosiła 2-3 punkty. Było już 19:21, ale olsztynianie odrobili straty i dzięki dobrym akcjom na siatce zwyciężyli. Różnica w liczbie błędów (4-8) zadecydowała głównie o takim wyniku pierwszego seta.

W dwóch kolejnych setach wyraźnie lepsi byli już olsztynianie, którzy wciąż walczą o miejsce w czołowej szóstce Plusligi. W ich szeregach po raz kolejny wyróżnił się Jan Hadrava.

Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 3:0 (27:25, 25:22, 25:20)