Wychowanek Pelikana Łowicz potrafi zaskoczyć! Niespełna 29-letni skrzydłowy lub boczny obrońca w styczniu przy okazji organizowanego przez siebie turnieju "Gwiazdy na gwiazdkę" pokazał światu swoją nową dziewczynę. Piękna Rosjanka niedługo potem dostała od 48-krotnego reprezentanta Biało-Czerwonych pierścionek zaręczynowy. 17 marca Rybus i jego narzeczona - Lana stanęli na ślubnym kobiercu.

Rosyjski dziennikarz Adam Zubajrajew za pośrednictwem Twittera zamieścił w sieci zdjęcie Rybusa i jego małżonki. - Stosunki między Polską i Osetią zostały wzmocnione przez szczęście młodej pary - napisał.

Jeszcze do niedawna nie wiadomo było jak ma na imię urodziwa brunetka. Na początku lutego sam piłkarz zdradził w rozmowie z Polsatsport.pl jakie imię nosi jego piękniejsza połówka. - To moja narzeczona Lana. Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem. Nie ma co ukrywać, że między nami „zaiskrzyło” od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać - wyznał gracz lidera ligi rosyjskiej.