To oczywiście nie jest pierwszy taki przypadek w świecie MMA, by zawodnik brał wziął udział w takim programie. Nie trzeba nawet daleko szukać - w "Tańcu z Gwiazdami" występuje przecież Popek Monster i idzie mu znakomicie. Teraz swoich sił w zupełnie innym rodzaju zabawie spróbuje Szymuszowski.

 

Na czym polega program "Wyjdź za mnie"? Tutaj wyjaśnienie ze strony polsat.pl.

 

Czternaścioro singli poszukujących drugiej połówki wprowadzi się na kilka tygodni do Domu Zaręczyn - luksusowej rezydencji poza granicami Polski. Odcięci od świata zewnętrznego mają skupić się na tym, aby dobrze poznać się nawzajem i być może zakochać. Ułatwią to wspólne wycieczki, spacery, kolacje i randki. W finale każdego odcinka uczestnicy będą mogli oświadczyć się wybranej osobie i wziąć ślub w programie. Mieszkańcy Domu Zaręczyn będą też eliminować osoby, które nie mają szans na znalezienie miłości w programie. Na ich miejsce do rezydencji będą się wprowadzać nowi single i singielki, którzy mogą sporo namieszać, bo też szukają miłości.

 

 

Szymuszowski notował serię dziewięciu wygranych z rzędu, pokonując takich zawodników jak Maciej Jewtuszko (12-4, 7 KO, 5 SUB), David Zawada (15-3, 11 KO, 2 SUB) czy Mindaugas Verzbickas (13-6-2, 4 KO, 9 SUB).

Pierwszy odcinek reality show w czwartek o 22.10 w Polsacie.

Skrót walki Szymuszowski vs Szadziński w załączonym materiale wideo.