Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty odbędzie się 21 kwietnia w Częstochowie. Mateusz Masternak pała żądzą rewanżu i liczy na zwycięstwo w drugim pojedynku z Yourim Kalengą. Na jakim etapie są przygotowania "Mastera"? I w jaki sposób postara się przechytrzyć  Kongijczyka? Stawką pojedynku będzie tytuł Mistrza Europy WBO, a zwycięstwo jednego z pięściarzy znacznie przybliży do walki o mistrzostwo świata.

Kibice wszechstylowej walki wręcz z niecierpliwością czekają na weekendową galę UFC 223 w Nowym Jorku. Jedną z głównych bohaterek wydarzenia w Barclays Center będzie Joanna Jędrzejczyk, która postara się odzyskać pas mistrzyni UFC w kategorii słomkowej. Popularna "JJ" po raz drugi zmierzy się Rose Namajunas i tym razem Polka zapowiada znacznie lepszą dyspozycję niż w pierwszej konfrontacji. Z jakim nastawieniem Jędrzejczyk wyczekuje sobotniej gali? W programie poznacie także szczegóły dotyczące transmisji gali UFC 223.

Naszym gościem będzie również Artur Sowiński (18-9-2NC, 6 KO, 7 SUB), który na gali KSW 43 powróci do okrągłej klatki KSW już 14 kwietnia. Podczas wydarzenia we Wrocławiu "Kornik" skonfrontuje swoje umiejętności z Salahdinem Parnasse.

Puncher Extra Time wystartuje o 21.05 w Polsacie Sport News oraz Polsatsport.pl!

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz "Juras" Jurkowski

Goście: MMA - Artur Sowiński, Joanna Jędrzejczyk (skype);
boks - Mateusz Masternak, Janusz Pindera.