ANGLIA

Jan Bednarek (Southampton) – 90 minut i gol w meczu z Chelsea (2:3)
Bartosz Białkowski (Ipswich Town) – 90 minut w meczu z Nottingham Forest (1:2)
Artur Boruc (Bournemouth) – na ławce w meczu z Liverpoolem (0:3)
Łukasz Fabiański (Swansea City) – 90 minut w meczu z Evertonem (1:1)
Kamil Grosicki (Hull City) – 70 minut w meczu z Sheffield Wednesday (0:1)
Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion) – 25 minut w meczu z Manchesterem United (1:0)
Paweł Wszołek (Queens Park Rangers) – na ławce w meczu z Preston (1:2)

AUSTRALIA

Adrian Mierzejewski (Sydney FC) – 90 minut w meczu z Melbourne Victory (1:0)
Marcin Budziński (Melbourne City) – na ławce w meczu z Central Coast Mariners (1:0)

BELGIA

Łukasz Teodorczyk (Anderlecht) – 90 minut i gol w meczu z Club Brugge (1:0)

BUŁGARIA

Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad) – 5 minut w meczu z Lewskim Sofia (0:1)
Jakub Świerczok (Łudogorec Razgrad) – poza kadrą na mecz z Lewskim Sofia (0:1)

DANIA

Kamil Wilczek (Broendby) – 90 minut i gol w meczu z FC Kopenhaga (2:1)

FRANCJA

Kamil Glik (AS Monaco) – poza kadrą na mecz z PSG (1:6)
Igor Lewczuk (Bordeaux) – poza kadrą na mecz z Montpellier (3:1)
Ludovic Obraniak (AJ Auxerre) – poza kadrą na mecz z Clermont (1:2)
Damien Perquis (Gazelec Ajaccio) – poza kadrą na mecz z Le Havre (1:2)

HOLANDIA

Filip Kurto (Roda Kerkrade) – na ławce w meczu z FC Groningen (2:1)
Piotr Parzyszek (PEC Zwolle) – 65 minut w meczu z Excelsiorem (1:1)
Mateusz Klich (Utrecht) – 70 minut w meczu z  Feyenoordem (3:1)

NIEMCY

Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg) – poza kadrą na mecz z Augsburgiem (0:0)
Rafał Gikiewicz (Freiburg) – mecz z Mainz w poniedziałek
Marcin Kamiński (VfB Stuttgart) – na ławce w meczu z Hannoverem (1:1)
Bartosz Kapustka (Freiburg) – mecz z Mainz w poniedziałek (1:1)
Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – 20 minut i gol w meczu  z Borussią Moenchengladbach (5:1)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – 90 minut i żółta kartka w meczu z Schalke 04 (0:2)

ROSJA

Janusz Gol (Amkar Perm) – na ławce w meczu z Rubinem Kazań (0:3)
Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa) – 90 minut i żółta kartka w meczu z Dinamem Moskwa (4:0)
Maciej Wilusz (FK Rostów) – 90 minut w meczu z SKA Khabarovsk (2:0)

UKRAINA

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – 90 minut w meczu z Zorią Ługańsk (4:0)

WŁOCHY

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua) – poza kadrą na mecz z Juventusem (0:3)
Thiago Cionek (SPAL 2013) – 90 minut w meczu z Fiorentiną (0:0)
Bartłomiej Drągowski (Fiorentina) – na ławce w meczu ze SPAL (0:0)
Paweł Dawidowicz (Palermo) – 90 minut w meczu z Cremonese (1:1)
Paweł Jaroszyński (Chievo Werona) – 85 minut w meczu z Torino (0:0)
Tomasz Kupisz (Cesena) – mecz z Empoli we wtorek
Dawid Kownacki (Sampdoria Genua) – 45 minut w meczu z Juventusem (0:3)
Karol Linetty (Sampdoria Genua) – na ławce w meczu z Juventusem (0:3)
Łukasz Skorupski (AS Roma) – na ławce w meczu z Lazio (0:0)
Arkadiusz Milik (Napoli) – 25 minut w meczu z AC Milan (0:0)
Radosław Murawski (Palermo) – 90 minut w meczu z Cremonese (1:1)
Bartosz Salamon (SPAL 2013) – na ławce w meczu z Fiorentiną (0:0)
Mariusz Stępiński (Chievo Werona) – 80 minut w meczu z Torino (0:0)
Wojciech Szczęsny (Juventus) – na ławce w meczu z Sampdorią (3:0)
Przemysław Szymiński (Palermo) – 90 minut w meczu z Cremonese (1:1)
Piotr Zieliński (Napoli) – 25 minut w meczu z AC Milan (0:0)