Według informacji udostępnionych przez TVN, sytuacja miała miejsce po meczu, gdy piłkarz wracał z żoną i dziećmi do domu. W okolicach Lesznowoli byli świadkami zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką, w wyniku którego śmierć poniosły dwie kobiety, a trzech mężczyzn trafiło do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca Toyoty nie ustąpił TIRowi pierwszeństwa.

Widząc "wypadające z samochodu osobowego ciała" Malarz ruszył na pomoc i przystąpił do reanimowania poszkodowanych. Niestety, dwóch kobiet nie udało się już uratować.

"Najechaliśmy na koszmarny wypadek. Samochód osobowy wystrzelony w powietrze przez ciężarówkę, wypadające z niego kolejne ciała. W moim samochodzie nasze śpiące dzieci. Arek próbujący pomóc, reanimując tracił na rękach dwa życia..." - napisała na Facebooku dziennikarka NC+ i żona legionisty - Daria Kabała-Malarz.

 


W ostatnim czasie życie nie oszczędza Malarza i jego żony. Pod koniec ubiegłego roku zmarła teściowa piłkarza, a następnie jego mama. Cały czas regularnie występował on jednak w pierwszej drużynie "Wojskowych".