Absurdalna wpadka announcera na gali MMA!

Sporty walki

Podczas gali AFC 139 doszło do przedziwnej sytuacji. Announcer czytając werdykt po walce Davida Bookera (3-2, 1 KO) z Elijahem Terrellem (0-1) pomylił się dwukrotnie czym wprowadził w zakłopotanie zarówno zawodników jak i kibiców.

Zawodnicy po piętnastu minutach walki czekali na oficjalny werdykt. Announcer zaczął czytać werdykt i w połowie wyczytywania nazwiska Bookera, przeprosił i oświadczył, że pojedynek wygrał Terrell. Debiutant był wyraźnie zadowolony z rozstrzygnięcia, nie domyślał się, co wydarzy się za chwilę.

Po chwili announcer podszedł skonsultować się z sędziami. Zaczął przepraszać, przedstawił oficjalną punktację i ogłosił, że to jednak Booker zwyciężył. Najbardziej rozczarowany był oczywiście przegrany. Dla "The Coffee Bossa" było to trzecie zwycięstwo w karierze, Terrell tym pojedynkiem zaczął swoją przygodę z MMA.