Gol Świerczoka. Kolejne zwycięstwo Łudogorca Razgrad

Jakub Świerczok znów błysnął skutecznością! Reprezentant Polski strzelił jednego gola, przyczyniając się do zwycięstwa Łudogorca Razgrad z Botewem Płowdiw 4:2.

Na boisku od pierwszej minuty pojawiło się trzech Polaków. Oprócz Świeczoka, byli to Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad) i Daniel Kajzer (Botew Płowdiw). Ten drugi został zmieniony w przerwie, natomiast pozostali rozegrali pełne 90 minut.

Po pierwszej połowie był remis 2:2. Po zmianie stron goście osiągnęli przewagę, strzelając dwa kolejne gole. Świerczok wpisał się na listę strzelców w 78. minucie.

Dla 25-latka było to szóste trafienie w lidze bułgarskiej.

Botew Płowdiw - Łudogorec Razgrad 2:4 (2:2)

Bramki: Diogo Campos 4, Miłko Georgijew 41 - Wanderson 23, Claudiu Keșeru 29, Ihor Płastun 72, Jakub Świerczok 78

Żółte kartki: Radosław Terzijew, Alvaro Ongilio - Jacek Góralski, Jakub Świerczok, Swetosław Djakow

Czerwona kartka: Swetosław Djakow (88, Łudogorec Razgrad, za drugą żółtą).