Serie A: Gol Stępińskiego, Polacy jednak przegrani

Chievo Werona Mariusza Stępińskiego przegrało z Interem Mediolan 1:2, ale Polak zdobył bramkę. Polska Sampdoria została natomiast rozbita w Rzymie przez Lazio 0:4.

W pierwszym składzie Sampdorii na mecz z Lazio wybiegł tylko Bartosz Bereszyński. Karol Linetty i Dawid Kownacki zaczęli spotkanie ławce rezerwowych.

Zespół Polaków po pierwszej połowie przegrywał z rzymianami już 0:2 po golach Sergej Milinkovicia-Savicia i Stefana de Vrija.

Po przerwie dwaj pozostali Polacy weszli na murawę, ale nie zdołali zrobić sztycha - Ciro Immobile swoimi dwoma bramkami załatwił sprawę. Sampdoria przegrała w Rzymie 0:4.

Od początku meczu Chievo Werona - Inter Mediolan oglądaliśmy na boisku Pawła Jaroszyńskiego. Stępiński zaczął spotkanie na ławce. Do przerwy w starciu na Stadio Marc'Antonio Bentegodi mieliśmy bezbramkowy remis.

Piętnaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy Pawła Jaroszyńskiego zastąpił Lucas Castro, ale w 83. minucie na murawie pojawił się Stępiński, który w 90. minucie - po asyście Valtera Birsy - ustalił wynik spotkania. Niestety, jego zespół przegrał 1:2.