Powołani do szerokiej kadry na mecze Ligi Narodów siatkarze znajdują się w Warszawie, gdzie wypełniają obowiązki marketingowe, a także przejdą szczegółowe badania oraz załatwią procedury wizowe. Następnie przeniosą się do Spały, gdzie zaczną treningi pod wodzą nowego selekcjonera, Vitala Heynena. Przed zaplanowaną na 25-27 maja inauguracją LN, która od tego roku zastąpi Ligę Światową, Polacy rozegrają dwa sparingi z ekipą Kanady - 19 maja w Katowicach i 21 maja w Opolu. Wypowiedzi naszych reprezentantów o pełnych godzinach w Sport Fleszach.

 

Niesamowicie ciekawie prezentuje się walka o utrzymanie w Lotto Ekstraklasie, ale jeszcze bardziej pasjonująca wydaje się walka o nią w Nice 1 Lidze. W grze o awans jest ponad pół ligi i nikt nie zamierza składać broni. Przed nami 30. kolejka, w której wiele może się wyjaśnić, nie tylko w górnych rejonach tabeli. Szczegóły w naszych serwisach.

 

Równie emocjonująco zapowiada się ten tydzień w sportach walki. Zajmiemy  się weekendowym wydarzeniem - walką w UFC - Amanda Nunes kontra Raquel Pennington na UFC224, a także galą bokserską w Nadarzynie, gdzie 19 maja Damian Wrzesiński zmierzy się z Merabem Turkadze i to niespełna miesiąc po walce na Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. 

 

Sport Flesze w Polsacie Sport News od 12.00 o pełnych godzinach. Zaprasza Karolina Szostak.

 

Plan dnia w Polsacie Sport News:

 

12:00 – Sport Flesz

13:00 – Sport Flesz

14:00 – Sport Flesz

15:00 – Sport Flesz

16:00 – Sport Flesz

17:00 – Sport Flesz

18:00 – Sport Flesz

19:00 – Sport Flesz

20:00 – Sport Flesz

 

 

Gdzie oglądać Polsat Sport News?

 

CYFROWY POLSAT: kanał 13

 

UPC:

- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507

- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561

 

NETIA: kanał 71

 

MULTIMEDIA: kanał 134

 

TOYA: kanał 452

 

A także w innych sieciach kablowych.

 

Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku.