Dla Kuby Kochanowskiego dwa lata spędzone w stolicy Warmii i Mazur były debiutem w profesjonalnej lidze. Młody środkowy to mistrz świata i Europy kadetów oraz juniorów. Ostatni tytuł (mistrz świata juniorów), zdobył latem 2017 roku, w barwach Indykpolu AZS Olsztyn. Siatkarz w 62 spotkaniach zdobył aż 628 punktów! W minionym sezonie okazał się najskuteczniejszym blokującym – w tym elemencie gry zapunktował aż 100 razy. Teraz Kochanowski zagra w PGE Skrze Bełchatów.

Dla Tomasa Rousseaux miniony sezon był pierwszym, w którym miał okazję spróbować swoich sił w PlusLidze. Do tej pory kibice mogli go podziwiać w: Knack Randstad Roeselare, Vero Volley Monza czy VfB Friedrichshafen. W barwach akademików siatkarz wystąpił w 37 spotkaniach, zdobywając 412 punktów.

Adrian Buchowski dołączył do drużyny z Olsztyna przed sezonem 2016/2017. W swojej karierze występował w: Jastrzębskim Węglu, Siatkarzu Wieluń, Ślepsku Suwałki czy Effectorze Kielce. Przyjmujący wielokrotnie pokazywał się z dobrej strony, często ratując drużynę z opresji. Buchowski w barwach Indykpol AZS rozegrał 46 spotkań, w których zdobył 192 punkty.  

Łukasz Makowski podpisał kontrakt z akademikami w 2016 r. Rozgrywający trafił do Olsztyna z TSV Unterhaching w Niemczech. W swojej karierze występował w: MOS Wola Warszawa, ASPS Avia Świdnik, KPS Jadar Siedlce, AZS UAM Poznań czy Ślepsk Suwałki. Jak wielokrotnie podkreślał, debiut w PlusLidze był jego marzeniem, co miało miejsce w barwach Indykpolu AZS Olsztyn.

Blake Scheerhoorn przyjechał do kortowskiego klubu w ubiegłym roku. Dla niego był to również pierwszy sezon zarówno poza granicami swojego kraju, jak i w profesjonalnej lidze. Kanadyjczyk występował bowiem w uniwersyteckim Trinity Western Spartans. Przyjmujący wystąpił w sumie w 35 setach, w których zdobył 35 punktów.

Klub czeka na decyzję Daniela Plińskiego odnośnie jego przyszłości. Jednocześnie dziękuje wszystkim za występy w barwach Indykpolu AZS Olsztyn i życzy powodzenia w kolejnych etapach siatkarskiej kariery.

Skrót ostatniego meczu Indykpolu z sezonu 2017/2018 w załączonym materiale wideo.