Pierwotny utwór powstał w 2011 roku i został wówczas amatorsko nagrany w warunkach domowych. Mimo słabej jakości nagrania, utwór spodobał się lubelskiej publiczności i zyskał aprobatę nawet oficjalnego fanklubu. Jeden z kibiców wrzucił go wówczas na Youtube i do dziś ma on już ponad 30 tysięcy wyświetleń i pozytywne opinie. W tym roku zespół FEYM (dawniej Major Core) nagrał ten utwór profesjonalnie w studio Braci Cugowskich oraz przy współpracy realizatora dźwięku zespołu Coma Tomasza Zeda Zalewskiego.

Do udziału w tym projekcie przystąpiły wielkie postacie lubelskiej i polskiej sceny muzycznej. Jedną zwrotkę i refreny zaśpiewał Pan Krzysztof Cugowski, który do dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej muzyki. Dodatkowo zwrotkę rapową nagrał Jozef z lubelskiej formacji Zarys Zdarzeń, który zasłynął swego czasu utworem “do fury”, który miał 5 mln wyświetleń na Youtube. W nagraniu wziął także udział oficjalny fanklub Motoru Lublin, czyli Speedway Euphoria, która również zawitała do studia czyniąc utwór jeszcze ciekawszym.

Teledysk został nakręcony przez ekipę filmową Marcina Barańskiego profesjonalnym sprzętem, który nagrywa do 150 klatek na sekundę. Zdjęcia były kręcone podczas pierwszego meczu sezonu 2018 Nice 1 Ligi żużlowej z Orłem Łódź oraz podczas jednego z treningów. W nagraniu teledysku wziął również udział kabaret Ani Mru Mru w osobach Marcina Wójcika i Waldemara Wilkołka. Teledysk skupia się na kibicach i pokazuje “żółty, biały i niebieski świat”. W teledysku wziął również udział Pan Krzysztof Cugowski oraz Jozef z Zarys Zdarzeń.