Grupa A:

14.06 Rosja - Arabia Saudyjska 5:0
15.06 Egipt - Urugwaj 0:1
19.06 Rosja - Egipt (godz. 20:00, Sankt Petersburg)
20.04 Urugwaj - Arabia Saudyjska (godz. 17:00, Rostów)
25.06 Urugwaj - Rosja (godz. 16:00, Samara)
25.06 Arabia Saudyjska - Egipt (godz. 16:00, Wołgograd)

Grupa B:

15.06 Maroko - Iran 0:1
15.06 Portugalia - Hiszpania (godz. 20:00, Soczi)
20.06 Portugalia - Maroko (godz. 14:00, Moskwa)
20.06 Iran - Hiszpania (godz. 20:00, Kazań)
25.06 Iran - Portugalia (godz. 20:00, Sarańsk)
25.06 Hiszpania - Maroko (godz. 20:00, Kaliningrad)

Grupa C:

16.06 Francja - Australia (godz. 12:00, Kazań)
16.06 Peru - Dania (godz. 18:00, Sarańsk)

21.06 Dania - Australia (godz. 14:00, Samara)

21.06 Francja - Peru (godz. 17:00, Jekaterynburg)
26.06 Dania - Francja (godz. 16:00, Moskwa)
26.06 Australia - Peru (godz. 16:00, Soczi)

Grupa D:

16.06 Argentyna - Islandia (godz. 15:00, Moskwa)
16.06 Chorwacja - Nigeria (godz. 21:00, Kaliningrad)
21.06 Argentyna - Chorwacja (godz. 20:00, Niżny Nowogród)
22.06 Nigeria - Islandia (godz. 17:00, Wołgograd)
26.06 Nigeria - Argentyna (godz. 20:00, Sankt Petersburg)
26.06 Islandia - Chorwacja (godz. 20:00, Rostów)

Grupa E:

17.06 Kostaryka - Serbia (godz. 14:00, Samara)
17.06 Brazylia - Szwajcaria (godz. 20:00, Rostów)
22.06 Brazylia - Kostaryka (godz. 14:00, Sankt Petersburg)
22.06 Serbia - Szwajcaria (godz. 20:00, Kaliningrad)
27.06 Serbia - Brazylia (godz. 20:00, Moskwa)
27.06 Szwajcaria - Kostaryka (godz. 20:00, Niżny Nowogród)

Grupa F:

17.06 Niemcy - Meksyk (godz. 17:00, Moskwa)
18.06 Szwecja - Korea Południowa (godz. 14:00, Niżny Nowogród)

23.06 Korea Południowa - Meksyk (godz. 17:00, Rostów)

23.06 Niemcy - Szwecja (godz. 20:00, Soczi)
27.06 Korea Południowa - Niemcy (godz. 16:00, Kazań)
27.06 Meksyk - Szwecja (godz. 16:00, Jekaterynburg)

Grupa G:

18.06 Belgia - Panama (godz. 17:00, Soczi)
18.06 Tunezja - Anglia (godz. 20:00, Wołgograd)
23.06 Belgia - Tunezja (godz. 14:00, Soczi)
24.06 Anglia - Panama (godz. 14:00, Niżny Nowogród)
28.06 Anglia - Belgia (godz. 20:00, Kaliningrad)
28.06 Panama - Tunezja (godz. 20:00, Sarańsk)

Grupa H:

19.06 Kolumbia - Japonia (godz. 14:00, Sarańsk)
19.06 Polska - Senegal (godz. 17:00 Moskwa)
24.06 Japonia - Senegal (godz. 17:00, Jekaterynburg)
24.06 Polska - Kolumbia (godz. 20:00, Kazań)
28.06 Japonia - Polska (godz. 16:00, Wołgograd)
28.06 Senegal - Kolumbia (godz. 16:00, Samara)

1/8 Finału:

30.06 1A - 2B (godz. 20:00, Soczi)
30.06 1C - 2D (godz. 16:00, Kazań)
1.07 1B - 2A (godz. 16:00, Moskwa)
1.07 1D - 2C (godz. 20:00, Niżny Nowogród)
2.07 1E - 2F (godz. 16:00, Samara)
2.07 1G - 2H (godz. 20:00, Rostów)
3.07 1F - 2E (godz. 16:00, Sankt Petersburg)
3.07 1H - 2G (godz. 20:00, Moskwa)

Ćwierćfinały:

6.07  (godz. 16:00, Niżny Nowogród)
6.07  (godz. 20:00, Kazań)

7.07 (godz. 16:00, Samara)
7.07  (godz. 20:00, Soczi)

Półfinały:

10.07 (godz. 20:00, Sankt Petersburg)
11.07 (godz. 20:00, Moskwa)

Mecz o III miejsce:

14.07 (godz. 16:00, Sankt Petersburg)

Finał:

15.07 (godz. 17:00, Moskwa)