Studio Futbol 2018 przed debiutem Polski na mundialu. Transmisja w Polsacie Sport

Kolejny, piąty dzień piłkarskich mistrzostw świata w Rosji za nami. Niewiele brakowało, a kolejna sensacja stałaby się faktem. Reprezentacja Anglii rzutem na taśmę pokonała Tunezję 2:1. Nadszedł czas na długo wyczekiwany debiut reprezentacji Polski na mundialu. Co się dzieje w obozie Biało-Czerwonych? Dowiecie się w kolejnym odcinku programu Studio Futbol 2018 we wtorek 19 czerwca w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Piąty dzień rozgrywek w Rosji nie przyniósł zaskoczeń mimo, że w grupie G wcale nie było do tego daleko. Reprezentacja Belgii w pierwszej połowie niemiłosiernie męczyła się z Panamą, by ostatecznie wygrać 3:0. Równie ciężko szło Anglikom, którzy byli zdecydowanymi faworytami w starciu z Turcją. Jak się okazało aż do 91. minuty Synowie Albionu musieli drżeć o wynik, bowiem remisowali 1:1. Wybawcą okazał się kapitan Harry Kane, który ustalił wynik spotkania na 2:1.

Dzień szósty na tegorocznym mundialu dla Polaków będzie jednym z najważniejszych. Właśnie we wtorek piłkarze Adama Nawałki dołączą do rywalizacji meczem z Senegalem. W jakiej formie są Polacy? Jaki jest stan zdrowia Biało-Czerwonych?

Podsumowanie poniedziałkowych meczów i zapowiedź pierwszego starcia reprezentacji Polski zaprezentuje Marcin Feddek i jego goście Cezary Kowalski i Andrzej Strejlau. Przegląd prasy przygotuje Marcin Lepa.

Zapraszamy na szósty odcinek programu Studio Futbol 2018 od godziny 8.05 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. O godzinie 8.00 serwis informacyjny Futbol News 2018, który poprowadzi Paulina Chylewska.