Te szokujące doniesienia potwierdziła hiszpańska policja, która około godziny 2:00 czasu lokalnego przyjęła zgłoszenie. Do przykrego incydentu doszło w minioną niedzielę w Crystal's Bar w Punta Ballena w turystycznej miejscowości Magaluf na Majorce.

 

Jak podaje bbc.com, Clark uwikłał się w kłótnię z pewnym mężczyzną, który jest Brytyjczykiem. Konflikt podsycił się na parkiecie w skutek czego doszło do bójki. Niespełna 29-letni obrońca "Srok" został podczas szarpaniny skaleczony oraz doznał urazu twarzy. Po awanturze trafił do szpitala. Z kolei jego oprawca został oskarżony o pobicie, po czym zwolniono go z aresztu.

 

Clark jest wychowankiem Aston Villi i występuje na pozycji stopera. Klub z Birmingham opuścił w 2016 roku i przeniósł się do Newcastle United. W zeszłym sezonie wystąpił w 22 meczach (2 w Pucharze Anglii i 20 w Premier League) w ekipie "Srok". Dwukrotnie wpisał się na listę strzelców oraz zaliczył jedną asystę.

 

31-krotny reprezentant Irlandii urodził się w Harrow (dzielnica Londynu). Występował w czterech reprezentacjach młodzieżowych "Synów Albionu" (U-17, U-18, U-19 i U-20), ale nie miał wielkich szans na powołanie do seniorskiej kadry Anglików. Zdecydował się na grę dla Irlandii, w której debiutował 8 lutego 2011 roku za kadencji legendarnego Giovanniego Trapattoniego. Wówczas zespół z "Zielonej Wyspy" pokonał 3:0 Walię w meczu towarzyskim. Clark rozegrał pełne 90 minut.

 

W drużynie narodowej środkowy obrońca strzelił dwa gole. Premierowe trafienie zaliczył 6 lutego 2013 roku w wygranym spotkaniu towarzyskim z Polską (2:0). Obecny podopieczny Rafaela Beniteza w 35. minucie otworzył wynik potyczki.