Nie od dziś wiadomo, że to właśnie mocne nogi w największym stopniu odpowiadają za dobre wyniki osiągane przez kolarzy. Za sprawą morderczych treningów często zyskują one niepokojącego wyglądu, czego dowód widzieliśmy niemal równo rok temu, gdy zdjęcie swoich kończyn umieścił w internecie inny polski kolarz - Paweł Poljański. Teraz przyszła pora na Marczyńskiego, który przygotowuje się do prestiżowego wyścigu Tour de France.

"Wygląda na to, że zbliża się Tour de France" - napisał na Twitterze Marczyński, zamieszczając również trzy zdjęcia swoich monstrualnych łydek.

 


Tour de France rozpocznie się już w najbliższą sobotę. Tegoroczna edycja będzie zarazem debiutem Marczyńskiego w "Wielkiej Pętli", gdyż polski kolarz znalazł się w ogłoszonym składzie belgijskiej grupy Lotto-Soudal. Pewny udziału w imprezie jest również Maciej Bodnar, o czym jego drużyna Bora-Hansgrohe poinformowała w oddzielnej informacji na Twitterze. Niewykluczone również, że w barwach brytyjskiej ekipy Sky pojedzie Michał Kwiatkowski.