Portugalczyk jest najczęściej wyszukiwaną osobą w wyszukiwarce Google oraz na Facebooku. Na temat jego przyszłości panuje prawdziwa psychoza. Czy przeprowadzi się do Włoch? Czy zamieszka w Turynie? I czy wreszcie zagra w Juventusie? Ten oraz inne wątki dotyczące CR7 są poruszane w mediach społecznościowych. To właśnie na jednym z nich – facebooku miałoby dojść do powstania 13-odcinkowego serialu opowiadającego o życiu Ronaldo.

 

Kto jeszcze nie wie w jaki sposób ów serial miałby zostać skonstruowany, niech obejrzy znany amerykański film z Jimem Carreyem w roli głównej „Truman Show”, w którym główny bohater jest od świtu do nocy obserwowany przez niezliczoną liczbę kamer. Ten jednak nie wie o tym, w przeciwieństwie do Ronaldo, który rzecz jasna za zgodę na filmowanie jego życia dostanie 10 milionów dolarów.

 

Na razie nie wiadomo, gdzie miałby zostać kręcony materiał o Ronaldo, bowiem nieznana jest przyszłość klubowa Portugalczyka. Być może ekipa filmowa w celu nakręcenia tego serialu będzie zmuszona wybrać się do Turynu.