Szymon Kołecki w dotychczasowych występach w MMA zachwycał kibiców swoją postawą. Wszystkich sześciu rywali posyłał na deski i kończył swoje pojedynki przed czasem. W czerwcu okazał się lepszy od doświadczonego Ivo Cuka, a już w sierpniu po raz czwarty wystąpi na gali z cyklu Babilon MMA. Organizatorzy szykują dla złotego medalisty olimpijskiego nie lada wyzwanie, a nazwisko przeciwnika powinniśmy oficjalnie poznać już niebawem!

W Międzyzdrojach nie zabraknie także niepokonanego Kamila Oniszczuka (5-0, 1 KO, 1 SUB), który w ostatnim zawodowym pojedynku z dużym spokojem rozprawił się już w 53 sekundy z Maksymem Potapowem. Reprezentant Ankos MMA Poznań oczekuje jednak wyzwań ze znacznie wyższej półki, a na Babilon MMA 5 jego umiejętności mają zostać zweryfikowane w konfrontacji z wymagającym przeciwnikiem.

Do ośmiokątnej klatki powrócą również Daniel Skibiński (11-5, 1 KO, 2 SUB) oraz Rafał Haratyk (9-3-2, 2 KO, 4 SUB). Obaj już mieli okazję wystąpić dla organizacji Babilon MMA i obaj swoje pojedynki zwyciężyli podczas trzeciej edycji, która odbyła się w marcu bieżącego roku w Radomiu.

Organizatorzy zapewniają, że karta walk gali Babilon MA 5 jest już prawie gotowa, a 18 sierpnia kibiców wszechstylowej walki wręcz czekają sportowe emocje na najwyższym poziomie.

W załączonym materiale wideo skróty ostatnich walk wspomnianych w tekście bohaterów gali Babilon MMA 5!