Liga Europy: Gytkjaer z powietrza! Fantastyczne otwarcie Lecha Poznań (WIDEO)

Lech Poznań kapitalnie zaczął walkę o Ligę Europy. Po 15 minutach meczu z armeńskim Gandzasarem "Kolejorz" prowadził już 2:0. Pierwsza bramka była niezwykłej urody.

Lech z wielkimi nadziejami rozpoczyna eliminacje Ligi Europy. W fazie grupowej tych rozgrywek lechici grali ostatnio w sezonie 2015/2016. W mocnej grupie z FC Basel, Fiorentiną oraz Belenenses poznaniacy zajęli trzecie miejsce.

Przed meczem w Poznaniu gości skazywano na wysoką porażkę. Już sam początek spotkania to zapowiadał. W 10. minucie dobrą wrzutkę Macieja Makuszewskiego wykorzystał Christian Gytkjaer. Duńczyk pięknie się złożył i uderzeniem z powietrza otworzył wynik spotkania.

Po kwadransie 28-latek podwyższył wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Makuszewskim. Jak na razie debiut Ivana Djurdjevicia na ławce trenerskiej Lecha jest bardzo udany.

Piękny gol Gytkjaera w załączonym materiale wideo.