Korzym za Flaszkę i Basta! Skrót meczu Chojniczanka - Sandecja

Tak właśnie wyglądały ostatnie minuty spotkania Chojniczanka - Sandecja. W 89. minucie przy stanie 3:2 dla gospodarzy, Maciej Korzym zmienił Dawida Flaszkę i już po dwóch minutach obecności na boisku trafił do siatki na 3:3. Już w samej końcówce na murawie pojawił się zaś kolejny zmiennik - Adrian Basta i to z nim w składzie nowosądeczanie świętowali cenny remis w Chojnicach. Zobaczcie skrót meczu Chojniczanka - Sandecja.

A jeszcze w 83. minucie wydawało się, że Chojniczanka ma trzy punkty w garści. Dla gospodarzy trafiali w 2. minucie Wojciech Trochim (ex. Sandecja), w 9. minucie Hubert Wołąkiewicz oraz w 61. minucie Tomasz Boczek. Gości stać było jedynie na odpowiedź w postaci gola Mateusza Klichowicza z 12. minuty. Końcówka spotkania zdecydowanie należała jednak do podopiecznych Tomasza Kafarskiego. Gola kontaktowego na sześć minut przed końcem strzelił Mariusz Gabrych, a remis dał właśnie joker w postaci Korzyma.

Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sącz 3:3 (2:1)
Bramki: 1:0 Wojciech Trochim (3), 2:0 Hubert Wołąkiewicz (10–karny), 2:1 Mateusz Klichowicz (12), 3:1 Tomasz Boczek (61–głową), 3:2 Mariusz Gabrych (84), 3:3 Maciej Korzym (90+1–głową).

Żółte kartki: Wojciech Trochim, Paweł Zawistowski, Tomasz Boczek, Krzysztof Danielewicz (Chojniczanka), Dawid Flaszka, Dawid Szufryn (Sandecja).
Sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin). Widzów: 1 500.