Piłka nożna

Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsat Sport...

Według informacji serwisu legia.net, Michał Kucharczyk oraz William Remy na pewno nie wybiegną na murawę w spotkaniu z mistrzem Słowacji. Pod znakiem zapytania stoi również występ Mateusza Wieteski. Młody obrońca nabawił się drobnego urazu mięśnia dwugłowego w rewanżowym starciu z Cork City (3:0). Miał być wykluczony z gry na kilka dni, ale jego udział w meczu ze Słowakami nie jest pewnym.

 

Kucharczyk także doznał kontuzji w potyczce z irlandzkim zespołem. Wieloletni gracz Legii po przerwie nie wybiegł już na boisku. - Diagnoza lekarza jest taka, że powinien być gotowy na rewanż ze Spartakiem Trnawa - powiedział szkoleniowiec stołecznego klubu, Dean Klafurić. "Kuchy" opuścił już sobotnie starcie z Zagłębiem Lubin (1:3). Ominął go również mecze ze Spartakiem przed własną publicznością oraz na wyjeździe z Koroną.

 

Z kolei Remy pod koniec pierwszej połowy w przegranym meczu z Zagłębiem nabawił się kontuzji kolana. Francuza w przerwie zastąpił nowy nabytek mistrzów Polski, Carlitos. Wstępne rokowania dotyczące stanu zdrowia obrońcy nie są optymistyczne. Jednak ostateczna diagnoza będzie znana po poniedziałkowym badaniu rezonansem magnetycznym.

 

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.