Ramos "ukradł" cieszynkę McGregorowi (WIDEO)

Sergio Ramos po strzeleniu gola na 2:1 w spotkaniu o Superpuchar Europy zaprezentował tajemniczą cieszynkę. Jeśli mecz oglądali jednak fani MMA, to od razu wiedzieli od kogo piłkarz Realu skopiował charakterystyczny, "kozacki" chód.

Co ciekawe Ramos najpierw chciał powtórzyć cieszynkę, którą w ostatnich latach prezentował w Realu Cristiano Ronaldo, ale w ostatniej chwili się zreflektował. Po tym, jak odebrał gratulacje od kolegów z drużyny, pokazał jednak, że potrafi również się cieszyć w inny sposób.

Kapitan Królewskich zaprezentował sposób radości, z którego znany jest Conor McGregor. Irlandczyk po wygranych walkach przechadza się po oktagonie niczym makak królewski zwany również rezusem.

Jak się później okazało, była to ostatnia w starciu z Atletico okazja do świętowania dla Ramosa i jego kolegów. W końcówce do dogrywki doprowadził bowiem Diego Costa, a w dodatkowych 30 minutach Superpuchar Europy, Atleti przechyliło szalę zwycięstwa na swoją korzyść.