Jeszcze nigdy polskie drużyny tak wcześnie nie pożegnały się z europejskimi pucharami. Górnik Zabrze swoją przygodę z Ligą Europy zakończył na II rundzie. Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok i Lech Poznań z tymi samymi rozgrywkami pożegnały się już na trzecim szczeblu rozgrywek. To właśnie w tym sezonie byliśmy świadkami największej kompromitacji w historii polskiej piłki klubowej. Mistrzowie Polski odpadli z F91 Dudelange z Luksemburga.

 

Beznadziejne występy naszych pucharowiczów zostaną szczegółowo przeanalizowane w naszym programie. W swoim stylu odniesie się do nich również Cezary Kowalski, który w swoim felietonie dosadnie skomentował grę naszych zespołów.

 

W programie wyemitujemy także ekskluzywny wywiad Marcina Feddka z nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Trener opowie o swoim pomyśle na prowadzenie drużyny, a także wypowie się na temat konkretnych piłkarzy.

 

Nie zabraknie również wątku Cracovii. Zespół Probierza bardzo słabo rozpoczął sezon i w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy zgromadził zaledwie dwa punkty. Zapraszamy również do aktywnego oglądania naszego programu i udzielania się na Twitterze pod hashtagiem #CafeFutbol. Najciekawsze opinie i pytania pojawią się na antenie.

 

Prowadzący: Bożydar Iwanow

Gość: Michał Probierz

Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

 

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Dogrywka od 12:25 na Polsatsport.pl.