Liga Mistrzów: Dinamo Zagrzeb - Young Boys. Skrót meczu (WIDEO)

Dinamo Zagrzeb prowadziło do przerwy 1:0 z Young Boys w meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów, ale nie utrzymało korzystnego wyniku do samego końca. Szwajcarzy w ciągu dwóch minut zdobyli dwie bramki, zapewniając sobie historyczny awans do fazy grupowej.

Dinamo Zagrzeb - Young Boys 1:2 (1:0)

Bramki: Hajrovic 7 - Hoarau 64 (rz.k.), 66.   Pierwszy mecz: 1-1.   Awans: Young Boys.

Dinamo: Daniel Zagorac - Petar Stojanovic, Kevin Theophile-Catherine, Emir Dilaver, Marin Leovac (74 Mario Budimir) - Arijan Ademi (32 Ivan Sunjic) - Izet Hajrovic, Dani Olmo, Amer Gojak, Mislav Orsic (83 Damian Kądzior) - Mario Gavranovic.

Young Boys: David von Ballmoos - Kevin Mbabu, Gregory Wuthrich, Steven von Bergen, Loris Benito - Christian Fassnacht (84 Leonardo Bertone), Djibril Sow, Sekou Sanogo Junior, Miralem Sulejmani (55 Roger Assale) - Ngoumo Ngamaleu (90+3 Michel Aebischer), Guillaume Hoarau.

Żółte kartki: Leovac, Stojanovic - Sanogo Junior, Ngamaleu.

Skrót meczu w załączonym materiale wideo.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – nowy sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI.