Zaskakujący rekord piłkarza Tottenhamu po jednym meczu!

Tottenham niespodziewanie ograł Manchester United na Old Trafford aż 3:0, a głównym architektem tego zwycięstwa był Lucas Moura. Brazylijczyk strzelił dwa gole i dzięki temu znalazł się na szczycie nietypowej listy.

Do przerwy przewagę mieli gospodarze, ale nie potrafili jej udokumentować. W pozornie łatwej sytuacji spudłował Romelu Lukaku, a swoje szanse mieli też Jesse Lingard czy Paul Pogba. Tottenham nie grał zbyt dobrze, ale obudził się po przerwie. Najpierw bramkę zdobył Harry Kane, a później dwie dołożył Lucas Moura. I to właśnie Brazylijczyk był najlepszym piłkarzem tego meczu.

Co oznaczają jego dwie bramki? Otóż Moura spośród wszystkich piłkarzy "Spurs" ma najwięcej goli strzelonych na Old Trafford. A warto zaznaczyć, że w poniedziałek zagrał tam po raz pierwszy...

Brazylijczyk udanie rozpoczął ten sezon. Po trzech kolejkach Premier League ma już na koncie trzy trafienia.