Signal Iduna Park był jednym ze stadionów, których zabrakło w FIFA 18, ze względu na podpisanie umowy przez Konami i zarząd Borussii. Z nie do końca wiadomych przyczyn kontrakt został jednak przedwcześnie zerwany, a dortmundczycy porozumieli się szybko z EA Sports, czego rezultatem będzie obecność ich obiektu w FIFA 19.

 

Obiekt BVB jest najczęściej odwiedzanym przez kibiców ligi niemieckiej. Fani dortmundczyków, szczególnie ci zasiadający na Trybunie Sud (południowej), tworzą zaś jedną z najlepszych atmosfer u naszych zachodnich sąsiadów.

Jeśli chodzi o stadiony Bundesligi, to w grze będzie można rywalizować na następujących obiektach: Allianz Arena (Bayern), Borussia-Park (Borussia Moenchengladbach), Olympiastadion (Hertha Berlin) oraz Volksparkstadion (Hamburger SV). Prawdopodobnie nie zobaczymy z kolei Veltins Areny (Schalke 04), gdyż klub z Gelsenkirchen podpisał kontrakt z Konami i ma być - obok Camp Nou - ikoną serii Pro Evo.

Oprócz stadionu BVB w kolejnej części zobaczymy również szesnaście nowych obiektów drużyn z La Liga oraz cztery z Premier League. Do gry dodano również ponad dwieście twarzy nowych piłkarzy.

Co więcej w grze zobaczymy nawet nowy stadion Tottenhamu Hotspur, który nie doczekał się jeszcze otwarcia. Fani będą mogli zapoznać się z nim właśnie poprzez grę, gdyż twórcy dołożyli wszelkich starań, by odtworzyć go cyfrowo jeszcze przed ukończeniem prac budowlanych.