Liga Narodów: Liechtenstein wygrał z Gibraltarem

W meczu grupy 4 Dywizji D Ligi Narodów UEFA Liechtenstein wygrał z Gibraltarem 2:0. To pierwsze zwycięstwo reprezentacji Liechtensteinu w tych rozgrywkach.

We wcześniejszych meczach tej grupy Liechtenstein uległ na wyjeździe Armenii (1:2), a Gibraltar przegrał na własnym boisku 0:2 z Macedonią.

Wynik meczu Liechtensteinu z Gibraltarem otworzył w 32. minucie uderzeniem zza pola karnego Dennis Salanović. W 72. minucie Sandro Wieser podwyższył na 2:0 strzałem głową po dośrodkowaniu Salanovicia z rzutu wolnego.

Liechtenstein - Gibraltar 2:0 (1:0)
Bramki: Salanović 32, Wieser 72

Liechtenstein: Benjamin Buechel - Ivan Quintans, Daniel Kaufmann, Sandro Wieser, Max Goeppel - Aron Sele - Dennis Salanović, Livio Meier (89. Niklas Kieber), Nicolas Hasler, Sandro Wolfinger (74. Simon Kuehne) - Robin Gubser (82. Seyhan Yildiz)

Gibraltar: Kyle Goldwin - Tjay De Barr (Reece Styche), Erin Barnett, Alain Pons (46. Sykes Garro), John Sergeant - Liam Walker, Lee Casciaro, Joseph Chipolina - Anthony Hernandez, Anthony Bardon, Jayce Mascarenhas-Olivero

Żółte kartki: Salanovic, Wolfinger, Wieser - De Barr, Styche