Piłka nożna

Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsat Sport...

Nowoczesne studio Polsatu Sport wyposażone jest w nowinki techniczne pozwalające m.in. na szczegółową analizę boiskowych wydarzeń czy porównanie statystyk piłkarzy, których sylwetki wyświetlają się tuż obok prowadzących.

 

- Staramy się, żeby jakości oprawy Ligi Mistrzów, dotrzymywała kroku również objętość przekazu. Po raz pierwszy w historii Polski, a nie wiem, czy nie jest to też precedens w skali Europy i świata, nadajemy wszystkie mecze na żywo - powiedział Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita.

 

- Zwiedzałem kiedyś Camp Nou i tam mnie nie wpuścili do szatni Barcelony. A teraz każdy zobaczy, że to wszystko wygląda właśnie tak. Wiecie jednak co jest najlepsze? Robię cztery kroki i już jestem w Warszawie, lepiej niż samolotem - stwierdził z kolei Tomasz Smokowski, który przechadzał się po wirtualnej szatni Barcelony.

 

Materiał z nowoczesnego studia Polsatu Sport w załączonym materiale wideo.

 

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.