Czerwona kartka Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak nie będzie najlepiej wspominał meczu z Dynamem Moskwa. W drugiej połowie otrzymał bowiem czerwoną kartkę.

Polski pomocnik próbuje odbudować swoją pozycję w europejskim futbolu. Jego początek w nowych barwach wypadł całkiem nieźle, bo w pięciu meczach uzbierał już gola oraz dwie asysty. Mimo to Lokomotiw Moskwa radzi sobie w tym sezonie przeciętnie - w siedmiu spotkaniach uzbierał ledwie dziewięć oczek.

Po raz kolejny Krychowiak miał udział przy bramce, gdyż to po jego uderzeniu i interwencji Antona Shunina do siatki trafił Anton Miranchuk. Było to trafienie wyrównujące, gdyż na początku spotkania gola na 1:0 dla Dynama strzelił Miguel Cardoso.

W drugiej połowie było już trochę gorzej. Krychowiak po faulu na Joaozinho otrzymał drugą żółtą kartkę i przedwcześnie musiał opuścić boisko.

Mecz zakończył się remisem 1:1. W składzie gospodarzy z powodu kontuzji zabrakło Macieja Rybusa.

Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa 1:1 (1:1)

Bramki: Anton Miranchuk 32 - Cardoso 5.

Lokomotiw: Guilherme - Ignatjev, Corluka, Kvirkvelia, Lysov - Denisov, Krychowiak - Anton Miranchuk (46 Smolov), Aleksey Miranchuk (71 Barinov), Fernandes - Eder (46 Farfan).

Spartak: Shunin - Holmen, Rykov, Sunjic (90 Temnikov), Rausch - Tetteh - Cardoso, Panchenko (75 Markov), Joaozinho, Cernych (58 Sosnin) - Lutsenko.

Żółte kartki: Krychowiak, Barinov.

Czerwona kartka: Krychowiak.