Trener Kuby przeszkodził swoim zawodnikom w akcji! (WIDEO)

Reprezentacja Kuby sprawiła sporo kłopotów biało-czerwonym w spotkaniu na rozpoczęcie zmagań na MŚ 2018, a seta udało im się urwać także w meczu z Iranem. W drugim secie doszło jednak do sporego nieporozumienia, gdy to swoim zawodnikiem w skutecznej obronie przeszkodził... selekcjoner Niclas Coffigny.

Po wygranej w pierwszym secie meczu z Iranem, reprezentanci Kuby dużo gorzej radzili sobie w drugim secie. Przy stanie 7:7 Kubańczycy próbowali ratować piłkę po ataku Milada Ebadipoura, jednak przeszkodził im w tym... trener Coffigny.

- Trener się plątał... Co on tu robi? Panie trenerze, żyjemy! Zdecydowanie nie pomógł swoim podopiecznym - skomentował Wojciech Drzyzga.

Kubańczycy oddali piłkę na drugą stronę, a tam morderczy kontratak wyprowadził Ali Shafiei.

Akcja, której antybohaterem został selekcjoner Kuby w załączonym materiale wideo.