Stępiński katem wielkich klubów!

Mariusz Stępiński zdobył bramkę, a jego Chievo Werona zremisowało na wyjeździe z Romą 2:2. Gol Polaka ustalił wynik spotkania. 23-latek zaliczył trafienie z kolejną wielką marką.

Roma po pierwszej połowie prowadziła 2:0 po golach Stephana El Shaarawy'ego oraz Bryana Cristante. Wydawało się, że rzymianie nie będą mieli większych problemów z ostatnią drużyną w tabeli Serie A. Stępiński grał od pierwszej minuty.

W drugiej połowie Valter Birsa szybko zdobył bramkę kontaktową i Romą grała pod presją. W 83. minucie po serii błędów obrony zespołu z Rzymu najsprytniejszy w polu karnym okazał się Polak, który doprowadził do remisu. Był to drugi gol naszego reprezentanta w tym sezonie Serie A.

Trzeba przyznać, że polski napastnik ma patent na największe marki. W swojej karierze strzelał już gole Olympique Marsylia, Milanowi, Interowi, Napoli, Juventusowi i właśnie Romie. Drugi z naszych zawodników w Chievo, Paweł Jaroszyński całe niedzielne spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.