Trener Zieliński prowadził Termalikę od lutego tego roku. Przejął drużynę po Macieju Bartoszku, ale nie zdołał jej uchronić przed spadkiem z ekstraklasy.

 

W obecnym sezonie po dziewięciu kolejkach drużyna zajmuje w pierwszoligowej tabeli ostatnie miejsce. Ma na koncie tylko jedną wygraną 2:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała i dwa remisy. Czarę goryczy dopełniła ostatnia przegrana 1:4 z Odrą w Opolu.

 

Zieliński w przeszłości prowadził m.in. zespoły: Cracovii, Ruchu Chorzów, Polonii Warszawa czy Lecha Poznań. Z drużyną "Kolejorza" w roku 2010 wywalczył mistrzostwo Polski i Superpuchar.

 

Nazwisko nowego szkoleniowca Bruk-Betu nie jest jeszcze znane. Być może w najbliższym spotkaniu – w środę 19 września na własnym stadionie z Chojniczanką Chojnice - drużynę poprowadzą jeszcze dotychczasowi asystenci.

 

Jako potencjalnych następców Zielińskiego nieoficjalnie wymienia się nazwiska takich szkoleniowców jak: Franciszek Smuda, Dariusz Wdowczyk czy też prowadzący wcześniej zespół z Niecieczy Piotr Mandrysz.