Magiczny serwis Kochanowskiego odmienił losy meczu! Niesamowita seria Polaków (WIDEO)

Reprezentacja Polski wygrała dwa pierwsze sety w starciu z Iranem w ramach MŚ 2018 we Włoszech i Bułgarii, jednak to rywale byli o krok od triumfu w trzeciej partii i tym samym powrotu do spotkania. Przy stanie 19:22 na zagrywce pojawił się jednak Jakub Kochanowski, dzięki któremu odwróciliśmy losy seta i po wspaniałej serii wygraliśmy 3:0!

Podopieczni Vitala Heynena świetnie rozpoczęli kluczowy mecz grupowy MŚ 2018 z Iranem, jednak wraz z biegiem czasu coraz mocniej do głosu zaczęli dochodzić rywale z Iranu. Persowie prowadzili niemal przez całą trzecią partię, jednak końcówka należała do biało-czerwonych.

Po spięciu Michała Kubiaka z Saeidem Maroufem pod siatką, Polacy przegrywali aż 18:22. Wtedy jednak w polu zagrywki pojawił się Jakub Kochanowski i odmienił losy seta, a w konsekwencji całego meczu. 20-latek serwował niezwykle odważnie i odrzucił rywali od siatki, zbijając ich z tropu.

Przy serwisie środkowego reprezentanci Polski odrobili straty z nawiązką, zdobywając aż sześć punktów z rzędu! Podopieczni Heynena doprowadzili do piłki meczowej, a najprzytomniej zachował się Michał Kubiak, który zakończył spotkanie nad siatką.

Fantastyczna seria Polaków przy serwisie Kochanowskiego w załączonym materiale wideo.