Piłka nożna

Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsat Sport...

Niemal do samego końca meczu w Belgii wydawało się, że oba zespoły podzielą się punktami. W 85. minucie stało się jednak coś, co musiało zagotować krew w żyłach kibiców gospodarzy. Najpierw piłkę w środku pola przyjął Mahmoud Dahoud, który podał do wbiegającego w pole karne Marco Reusa, jednak zrobił to bardzo niedokładnie i futbolówka poleciała za plecy Niemca.

Na skutek złego dogrania szansa otworzyłą się przed Christianem Pulisiciem, któremu próbował przeszkodzić jeszcze Matej Mitrović. Chorwacki obrońca interweniował jednak na tyle niefortunnie, że nabił nabiegającego Amerykanina, a piłka poleciała w górę i... przelobowała wysuniętego z bramki Karlo Leticę. Gdyby Pulisić próbował dokonać tej sztuki świadomie, to pewnie próba spaliłaby na panewce. Na szczęście dla kibiców BVB szczęście było tym razem po stronie niemieckiej ekipy.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – nowy sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI.