W grupie H piłkarskiej Ligi Mistrzów poza Valencią CF i Juventusem FC znaleźli się Young Boys Berno oraz Manchester United. Choć zdecydowanymi faworytami wydaje się być „Stara Dama” oraz „Czerwone Diabły”, to kluby z Hiszpanii i Szwajcarii na pewno nie będą chłopcami do bicia.

Valencia początku sezonu nie może zaliczyć do udanych. W lidze hiszpańskiej zajmuje bowiem dopiero 17 miejsce. „Nietoperze” zremisowały trzy spotkania i ponieśli jedną porażkę. Podopieczni Marcelino Torala wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo. Do rozgrywek Ligi Mistrzów wracają po trzech sezonach. W swoim ostatnim sezonie nie zdołali jednak wyjść z grupy. Teraz przyświeca im jedna ambicja – wygrać i z tą myślą, jak zapowiada trener, będą podchodzić do każdego spotkania, nie obawiając się żadnego z rywali, a rywalizując z nim na najwyższym poziomie.

Juventus przystąpi do rozgrywek w bardzo dobrych nastrojach. Po ściągnięciu do drużyny wielkiej gwiazdy reprezentacji Portugalii – Cristiano Ronaldo podopieczni Massimiliano Allegriego chcą sięgnąć po najważniejsze trofeum. W lidze włoskiej nie przegrali jeszcze żadnego meczu i po czterech kolejkach są liderem tabeli. Prawdopodobnie w bramce zobaczymy Wojciecha Szczęsnego, który rozegrał ostatni mecz ligowy, wygrany przez „Starą Damę” 2:1.

Juventus Turyn nie przegrał żadnego z 20 swoich ostatnich meczy na wyjeździe. Czy tym razem będzie podobnie?

Będzie to pierwsze starcie pomiędzy tymi drużynami.

Transmisja meczu grupy H Valencia CF - Juventus FC w Polsat Sport Premium PPV 3 od godziny 20.14. Spotkanie skomentują Piotr Przybysz i Andrzej Strejlau.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – nowy sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI.