Wyniki czwartkowych meczów Ligi Narodów UEFA:

 

Dywizja A, grupa 3:

 

Polska - Portugalia 2:3 (1:2)

 

Bramki: Piątek 18, Błaszczykowski 77 - Andre Silva 31, Glik 43 (s), Bernardo Silva 52

 

Polska: Łukasz Fabiański - Bartosz Bereszyński (46. Tomasz Kędziora), Kamil Glik, Jan Bednarek, Artur Jędrzejczyk - Mateusz Klich (63. Jakub Błaszczykowski), Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Rafał Kurzawa (64. Kamil Grosicki) - Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski

 

Portugalia: Rui Patricio - Joao Cancelo, Pepe, Ruben Dias, Mario Rui - Ruben Neves, Pizzi (75. Renato Sanches), William Carvalho - Bernardo Silva (90. Bruno Fernandes), Andre Silva, Rafa Silva (85. Danilo Pereira)

 

Dywizja B, grupa 2:

 

Rosja - Szwecja 0:0

 

Rosja: Guilherme - Mario Fernandes, Roman Neustadter, Georgi Dzhikiya, Konstantin Rausch - Roman Zobnin, Yuri Gazinski - Aleksei Ionov (76. Daler Kuzyaev), Aleksandr Golovin, Denis Cheryshev (87. Anton Zabolotny) - Artem Dzyuba

 

Szwecja: Robin Olsen - Mikael Lustig, Victor Lindelof, Andreas Granqvist, Ludwig Augustinsson - Viktor Claesson, Sebastian Larsson, Gustav Svensson, Emil Forsberg - Isaac Kiese Thelin (71. John Guidetti), Marcus Berg (82. Sebastian Andersson)

 

Dywizja C, grupa 1:

 

Izrael - Szkocja 2:1 (0:1)

 

Bramki: Peretz 52, Tierney 75 (s) - Mulgrew 25 (k)

 

Izrael: Ariel Harush - SHeran Yeini, Eytan Tibi, Omri Ben Harush - Eli Dasa, Bibras Natcho, Dor Peretz, Beram Kayal (82. Daniel Einbinder), Taleb Twatha (76. Dia Seba) - Munas Dabbur, Ben Sahar (46. Eliran Atar)

 

Szkocja: Allan McGregor - John Souttar, Charlie Mulgrew (46. Scott McKenna), Kieran Tierney - Stephen O'Donnell, Kevin McDonald, John McGinn, Andy Robertson - Johnny Russell (67. James Forrest), Steven Naismith (76. Oliver McBurnie), Callum McGregor

 

Dywizja C, grupa 4:

 

Litwa - Rumunia 1:2 (0:1)

 

Bramki: Żulpa 90 - Chipciu 13, Maxim 90+4

 

Litwa: Ernestas Setkus - Rolandas Baravykas, Algis Jankauskas, Linas Klimavicius, Vaidas Slavickas - Arturas Żulpa, Modestas Vorobjovas (63. Mantas Kuklys), Vykintas Slivka - Arvydas Novikovas, Fiodor Cernych (87. Deimantas Patravicius), Darvydas Sernas (63. Nerijus Valskis)

 

Rumunia: Ciprian Tatarusanu - Cristian Manea, Gabriel Tamas, Cristian Sapunaru, Nicusor Bancu - Paul Anton, Razvan Marin - Alexandru Chipciu, Nicolae Stanciu (87. Dorin Rotariu), Ionut Mitrita (78. Alexandru Maxim) - George Tucudean (73. Ckaudiu Keseru)

 

Czarnogóra – Serbia 0:2 (0:1)

 

Bramki: Mitrović 18 (k), 81

 

Czarnogóra: Danijel Petković – Filip Stojković (46. Marko Janković), Nikola Vukčević, Zarko Tomašević, Marko Vešović, Stevan Jovetić, Fatos Bećiraj (80. Stefan Mugoša), Vladimir Jovović, Aleksandar Šćekić (73. Mirko Ivanić), Marko Simić, Adam Marušić

 

Serbia: Marko Dmitrović – Antonio Rukavina, Milan Rodić, Nikola Milenković, Nemanja Maksimović, Andrija Živković, Aleksandar Mitrović (90+3. Nemanja Radonjić), Dušan Tadić, Miloš Veljković, Mijat Gaćinović (79. Sergej Milinković-Savić), Saša Lukić (72. Branko Jovičić)

 

Dywizja D, grupa 3:

 

Kosowo - Malta 3:1 (1:0)

 

Bramki: Kololli 30, 81, Muriqi 68 - Agius 51

 

Kosowo: Samir Ujkani - Mergim Vojvoda, Amir Rrahmani, Fidan Aliti, Benjamin Kololli - Hekuran Kryeziu, Herolind Shala - Edon Zhegrova, Valon Berisha (74. Besar Halimi), Arber Zeneli (77. Milot Rashica) - Vedat Muriqi (83. Lirim Kastrati)

 

Malta: Andrew Hogg - Steve Borg, Andrei Agius, Ferdinando Apap - Joseph Mbong, Paul Fenech (60. Roderick Briffa), Rowen Muscat (83. Stephen Pisani), Clayton Failla - Michael Mifsud, Juan Corbolan - Andre Schembri (64. Alfred Effiong)

 

Wyspy Owcze - Azerbejdżan 0:3 (0:1)

 

Bramki: Almeida 28, 86 (k), Nazarov 67

 

Wyspy Owcze: Gunnar Nielsen - Gilli Soerensen, Atli Gregersen, Odmar Faero, Viljormur Davidsen - Hallur Hansson (78. Heini Vatnsdal), Rene Joensen - Joan Edmundsson, Brandur Hendriksson, Kaj Bartalsstovu (74. Rogvi Baldvinsson) - Finnur Justinussen (78. Klaemint Olsen)

 

Azerbejdżan: Kamran Agayev - Maksim Medvedev, Rahil Mammadov, Badavi Huseynov, Pavlo Pashayev - Gara Garayev, Richard Almeida (87. Emin Makhmudov) - Mahir Madatov, Dmitri Nazarov (88. Javid Imamverdiyev), Araz Abdullayev (83. Ruslan Gurbanov) - Rufut Dadasov

 

Mecze towarzyskie:

 

Francja – Islandia 2:2 (0:1)

 

Bramki: 0:1 Birkir Bjarnason (30), 0:2 Kari Arnason (58), 1:2 Holmar Eyjolfsson (86–samobójcza), 2:2 Kylian Mbappe (90–karny)

 

Francja: Hugo Lloris – Benjamin Pavard, Presnel Kimpembe, Raphael Varane (46. Kurt Zouma), Lucas Digne – Steven N'Zonzi, Paul Pogba (66. Tanguy Ndombele) – Florian Thauvin (59. Thomas Lemar), Antoine Griezmann (61. Kylian Mbappe), Ousmane Dembele (67. Dmitri Payet) – Olivier Giroud.

 

Islandia: Runar Runarsson (46. Hannes Halldorsson) – Holmar Eyjolfsson, Ragnar Sigurdsson, Kari Arnason, Birkir Saevarsson (81. Jon Fjoluson) – Johann Gudmundsson (72. Victor Palsson), Ronar Sigurjonsson, Birkir Bjarnason, Arnor Traustason (59. Kolbeinn Sigþorsson), Gylfi Sigurdsson (80. Rurik Gislason) – Alfred Finnbogason (46. Albert Gudmundsson).

 
Walia - Hiszpania 1:4 (0:3)
 
Bramki: Vokes 89 - Alcacer 8, 29, Ramos 19, Bartra 74
 
Walia: Wayne Hennessey; Chris Gunter, Ashley Williams (James Chester 46'), Ben Davies; Connor Roberts, Ethan Ampadu (Andy King 50'), Joe Allen (Matthew Smith 62'), Declan John, Harry Wilson (David Brooks 46'); Aaron Ramsey, Sam Vokes
 
Hiszpania: David de Gea (Kepa Arrizabalaga 46'); Cesar Azpilicueta (Jonatan Otto 63'), Raul Albiol, Sergio Ramos (Marc Bartra 46'), Jose Gaya; Jose Ceballos, Rodri, Saul Niguez (Koke 46'), Suso (Rodrigo 81'); Alvaro Morata, Paco Alcacer (Iago Aspas 73')

 

Skróty wymienionych spotkań w załączonych materiałach wideo.