Interwencja kolejki? Bramkarz Chrobrego wyjął piłkę z okienka! (WIDEO)

W spotkaniu Chrobry Głogów – Wigry Suwałki (0:2) efektowną interwencją popisał się bramkarz gospodarzy Mateusz Abramowicz. Zdołał on wybić piłkę zmierzającą w okienko po strzale Roberta Bartczaka.

Sytuacja miała miejsce w 44. minucie meczu, a uderzenie Bartczaka poprzedziła składna akcja piłkarzy Wigier. Kibice z Suwałk już widzieli piłkę w siatce, ale Abramowicz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

W drugiej połowie Bartczak znalazł sposób na pokonanie bramkarza rywali, w 75. minucie po solowej akcji celnie strzelił zza pola karnego. Wynik na 0:2 ustalił w doliczonym czasie gry rezerwowy Bartosz Bida.

W ramach akcji charytatywnej "Fortuna za gole" sponsor tytularny rozgrywek Fortuna 1 Liga przekazuje w ten weekend 2000 zł za każdą bramkę strzeloną na pierwszoligowych boiskach na rzecz Antosia Faberskiego, podopiecznego Fundacji Polsat.