Nieznośna lekkość przewagi... Szokujące serie w meczu LSK (WIDEO)

Spotkanie 7. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Grot Budowlani Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zakończył się sensacyjną porażką łodzianek 1:3. To był dość dziwny mecz – gra obu ekip mocno falowała. Przykładem może być fragment trzeciego seta, w którym najpierw siedem akcji z rzędu padło łupem bydgoszczanek, a potem gospodynie wygrały... dziewięć kolejnych piłek. Zobacz materiał wideo.

Najpierw przyjezdne – przy zagrywkach Patrycji Polak Balmas – od stanu 6:6 doprowadziły do wyniku 6:13. Gospodynie natychmiast odpowiedziały serią wygranych akcji przy serwisach Agaty Babicz i skutecznej grze Jovany Brakocević w ataku 15:13.

Łodzianki odrobiły straty, set padł jednak łupem rywalek, które wygrały również kolejną partię i całe spotkanie.

Serie punktowe w załączonym materiale wideo.