Bilety na galę MB Boxing Night: „Wojna Domowa” dostępne na ebilet.pl!

 

W przesłanej wiadomości e-mail prosimy wszystkich dziennikarzy o zawarcie następujących informacji:

- Imię

- Nazwisko

- numer dokumentu tożsamości

- Nazwa redakcji

- Numer telefonu

 

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie hasła: "Wojna Domowa - wniosek akredytacyjny".

 

Na wydarzenie w Radomiu nie przyznajemy akredytacji fotograficznych.

 

Pełną listę dziennikarzy akredytowanych na galę MB Boxing Night: Wojna Domowa przedstawimy na portalu Polsatsport.pl oraz mediach społecznościowych MB Promotions.

 

Termin składania wniosków akredytacyjnych upływa w piątek 14 grudnia br. o godzinie 23:59.

 

Przypominamy, wnioski należy wysłać na adres: mbpromotionswojnadomowa@gmail.com.

 

Wszelkie informacje dotyczące akredytacji prosimy kierować na adres mailowy mbpromotionswojnadomowa@gmail.com bądź za pośrednictwem konta facebookowego MB Promotions (KLIK). https://www.facebook.com/promotionsmb/

 

Bilety na galę MB Boxing Night: „Wojna Domowa” dostępne na ebilet.pl!

 

O gali MB Boxing Night: „Wojna Domowa”:

 

Po galach z cyklu Polsat Boxing Night oraz wydarzeniu "Noc Wojowników" przyszła pora na kolejne pięściarskie święto. Grupa MB Promotions prowadzona przez Mateusza Borka organizuje kolejne sportowe wydarzenie. Poprzednie wydarzenia organizowane przez MB Promotions cieszyły się wielkim zainteresowaniem i przede wszystkim przyniosły sporą dawkę sportowych emocji stojących na najwyższym poziomie. 22 grudnia z pewnością poziom zostanie utrzymany, a tytuł gali – „Wojna Domowa” - zapowiada konfrontacje polsko-polskie, które z pewnością podniosą jeszcze o kilka stopni temperaturę konfrontacji.

 

W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji na szczycie kategorii półciężkiej w naszym kraju. W bardzo ciekawie zapowiadającym się pojedynku Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) zmierzy się z Dariuszem Sękiem (27-4-3, 9 KO). Popularny "Arab" miał bardzo intensywne pierwsze półrocze - stoczył trzy pojedynki walcząc praktycznie miesiąc za miesiącem. Bardziej doświadczony Sęk będzie dla niego jednak największym i najbardziej wymagającym rywalem w karierze Parzęczewskiego.

 

Wystąpią także lokalni Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) oraz Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO). W karcie walk znalazło się również miejsce dla rewanżowego starcia Damiana Wrzesińskiego (14-1-2, 5 KO) z Michałem Chudeckim (11-2-2, 3 KO). Pierwsza ich konfrontacja nie przyniosła rozstrzygnięcia, a obaj pięściarze zapowiadają jeszcze lepsze widowisko i tym razem nie zamierzają werdyktu pozostawiać w rękach sędziów.

 

Na ringu pojawi się również niepokonany i niezwykle doświadczony Damian Jonak (40-0-1, 21 KO), którego rywalem będzie Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO).

 

Karta walk gali "Wojna Domowa":

 

Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (28-4-3, 10 KO)

Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO)

Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Sergiej Radczenko (7-2, 2 KO)

Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs Mikołaj Vovk (13-3, 9 KO)

Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Twaha Kiduku (13-3-1, 7 KO)

Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)

Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) vs Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO)