- Kiedy patrzysz na Maxa Hollowaya widzisz zawodnika, który posiada szeroki wachlarz technik. Może cię poddać czy znokautować. Może cię wykończyć. Jego wytrzymałość i kondycja są niesamowite. Jest niezwykle zdyscyplinowany. Zawsze w niesamowitej formie - chwali aktualnego mistrza kategorii piórkowej znany komentator Joe Rogan.

 

Holloway podczas gali UFC 231 zmierzy się z niepokonanym w UFC Brianem Ortegą. Amerykanin w ostatnim występie jako pierwszy zawodnik w historii zakończył przed czasem walkę przeciwko Frankiemu Edgarowi. Wcześniej w swoim rekordzie zapisał wygrane z Cubem Swansonem, Renato Careiro czy Clayem Guidą.

 

- On jest naprawdę niebezpiecznym gościem. Jest wszechstronnym zawodnikiem MMA i potrafi zakończyć walkę w każdej płaszczyźnie. A ja? Jestem gotowy na takie wyzwanie - ocenia rywala "Blessed".

 

Holloway do oktagonu powraca po ponad rocznej przerwie. Hawajczyk miał pojawić się w klatce na galach UFC 222, UFC 223 oraz UFC 226. Podczas tej ostatniej miał zmierzyć się właśnie z Ortegą. Aktualny mistrz kategorii piórkowej znajdujący się na fali dwunastu kolejnych wygranych jest głodny kolejnego zwycięstwa i już nie może doczekać się występu na gali UFC 231 w Toronto.

 

- Ptaki latają, ryby pływają, a ja walczę. Zawsze, kiedy wchodzę do klatki widać różnicę. Chcę ponownie zszokować świat. Muszę o sobie przypomnieć kibicom - dodaje Holloway.

 

Na gali UFC 231 dojdzie również do konfrontacji o pas kategorii muszej kobiet. Joanna Jędrzejczyk stanie przed szansą zdobycia tytułu UFC w drugiej dywizji wagowej. Rywalką Polki będzie Valentina Shevchenko.

 

Transmisja gali UFC 231 w nocy z soboty na niedzielę od godziny 4:00 w Polsacie Sport! Studio wprowadzające do wydarzenia rozpoczynamy od godziny 3:00.