Piłka nożna

Lewandowski: Dawno nie grałem w tak dziwnym...

Redaktor Kołtoń na swoim kanale "Prawda Futbolu" na youtubie, po wizycie w Amsterdamie, gdzie wraz z Bożydarem Iwanowem komentował mecz Ajax - Bayern Monachium, wyznał pasjonatom futbolu ciekawy fakt. - Chciałbym poinformować o czymś bardzo interesującym odnośnie Lewandowskiego. Robert powiedział - i mogę to przekazać - że myśli o tym, żeby grać jeszcze przynajmniej pięć lat, a być może nawet siedem. Zarysował taką perspektywę podczas rozmowy w Holandii - wyznał gospodarz "Prawdy Futbolu".

 

- Lewandowski mimo, że gra w Lidze Mistrzów od 8 sezonów, to już jest szóstym najlepszym strzelcem tych rozgrywek. W tej elitarnej lidze zdobył 53 bramki. Do Ruuda van Nistelrooya traci zaledwie trzy bramki. Holender w Champions League strzelał przez 11 lat. Z kolei do Karima Benzemy, snajper Bayernu Monachium traci sześć bramek. W takiej formie "Lewy" jest w stanie przegonić tego pierwszego oraz kto wie, być może zrówna się lub nawet prześcignie Francuza - zastanawiał się nasz dziennikarz.

 

Lewandowski słynie z profesjonalnego podejścia do sportu. Piłkarz stosuje m.in. różne diety, które pomagają mu utrzymać wysoką formę. 30-letni napastnik zawsze jest perfekcyjnie przygotowany pod względem fizycznym.

 

Cały odcinek "Prawdy Futbolu" dostępny pod tym LINKIEM.