Citko gościem Cafe Futbol!

Marek Citko będzie gościem niedzielnego Cafe Futbol. Głównym tematem rozmów będzie zakończona faza grupowa Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport.

Za nami faza grupowa europejskich pucharów. W Lidze Mistrzów ostatnia kolejka przyniosła niezwykle wiele emocji zwłaszcza w grupie C. Do ostatniej minuty trwała walka pomiędzy Liverpoolem a Napoli o awans do fazy pucharowej. Ostatecznie "The Reds" zwyciężyli 1:0 i to oni zagrają w 1/8 finału. Patrząc na drużyny, które przebrnęły fazę grupową można stwierdzić, że w kolejnej rundzie zobaczymy samą śmietankę europejskiego futbolu.

Sytuacja wygląda nieco inaczej w Lidze Europy. Tam z grupy nie wyszedł m.in. AC Milan. Zawiódł też finalista poprzedniej edycji, Olympique Marsylia. Do końca ciekawie było w grupie B, gdzie Celtic rywalizował o drugie miejsce z RB Lipsk. Zespół z Niemiec stracił w 86. minucie spotkania z Rosenborgiem, kiedy to rywale wyrównali. W związku z tym dalej będą grali Szkoci.

W poniedziałek odbędzie się losowanie fazy pucharowej LM i LE. Dzień wcześniej w Cafe Futbol gościł będzie Citko, który w Lidze Mistrzów występował w barwach Widzewa Łódź. Strzelał gole Borussii Dortmund oraz Atletico Madryt w sezonie 96/97. Ponadto w studiu nie zabraknie naszych stałych ekspertów, Romana Kołtonia i Cezarego Kowalskiego. Program poprowadzi Mateusz Borek.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport. Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl.